Çağrı Merkezi: 0 850 640 02 00

Toptan Satış

Toptan Tesettür Satış.

Yurtiçi ve yurtdışı toptan tesettür satışımızla sizde kazanacaksınız.
Tesettür ürünleri en cazip fiyatlara sunan Elbica.com toptan satıştada size yüksek oranda marj sağlayacaktır.

Merter toptan, Güngören toptan ve Osmanbey toptan piyasasını gezerek yorulmadan elbica.com toptan tesettür satışında tek tıkla istediğiniz tesettür ürününü toptan olarak sipariş edebilirsiniz.
Tesettür toptan satışında %70'e varan iskonto uygulanır. Toptan tesettür ürünlerini sipariş verdiğinizde ister dilediğiniz adrese kargo teslimatı ile isterseniz firmamızdan kendiniz teslim alabilirsiniz. 

Nasıl Toptan Sipariş Verebilirim?

Toptan tesettür satışımızda iki farklı model vardır;

- Self Servis: Öncelikle elbica.com'da üyelik oluşturmalısınız daha sonrasında mail adresinizi bize bildirmelisiniz. Toptan sipariş panelinizi aktif ettikten sonra kendiniz web sitemizden dilediğiniz ürünü sepetinize ekleyip siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

- Müşteri Hizmetlerimiz ile toptan tesettür sipariş etme; 08506400200 numaralı Tesettür Toptan whatsapp hattımız ile beğendiğiniz tesettür ürünlerimizi toptan olarak satın alabilirsiniz. Beğendiniz ürünleri ve istemiş olduğunuz adetleri müşteri hizmetlerimize bildirmeniz yeterlidir.

Toptan tesettür satışı hakkında daha detaylı bilgi almak ve sipariş için:  08506400200

Toptan Tesettür Giyim

               Elbica.caom toptan tesettür giyim anlamında da müşterilerinin taleplerini karşılamaktadır. Yüksek kar marjları ve kolay ulaşılabilir olmasıyla toptan tesettür kıyafetleri arayan müşterilere toptan için ayrı oluşturulan panel üzerinden diledikleri kadar ürünü sepetlerine ekledikten sonra kredi kartıyla veya havale/eft ile ödeme yaparak oturdukları yerden siparişlerini geçerek anlaşmalı kargomuz ile kapılarına kadar teslim edilmektedir. Bu sayede fazlasıyla vakit harcayan ürün araştırma sürecini kısaltmış olur. Merter toptan tesettür firmaları, Güngören toptan tesettür firmaları, Osman Bey toptan tesettür firmaları gibi lokal toptan tesettür giyim firmalarını tek tek gezmeden vakitlerini öldürmeden Elbica.com toptan tesettür satışı sistemi ile siparişlerini online olarak vererek diledikleri adrese teslimatı yapılmaktadır.