www.elbica.com, 2016 Yılında açtığı ticari hayata adım atan ELBİCA E-TİCARET HİZ. A.Ş. , 2017 yılında Bayan Giyim ile E-Ticaret sektöründe de faaliyet göstermeye başlamıştır.Hizmet sektöründe edindiğimiz tecrübe ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız kısa süre içerisinde Türkiye'nin ve Avrupanın en çok tercih edilen E-ticaret sitelerinden biri olmayı başarmıştır.Müşterilerimizden aldığımız güçle ülkemize ve tüm dünyaya hizmet etmeyi şiar edinen firmamız "Dünyanın Lider Tesettür Giyim Firması" olma hedefiyle geleceğe emin adımlarla yürümektedir. Unutmayın, sizler bizim için değerlisiniz.
 
 
Kalite Garantisi Elbica.com'da satılan tüm ürünler yerli üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir.

 


Güvenli Alışveriş Elbica.com,da veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Elbica.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR